גווני העור

 רכיבים לאופטימיזציה של גווני עור

 

"היופי הוא בעיני המתבונן." אימרה זו לא מתייחסת רק לאמנות, אלא גם למשיכה גופנית. בכל תרבות מקובלים קריטריוני יופי שונים. בעוד שבאירופה ובצפון אמריקה עור בעל שיזוף אחיד מקושר לבריאות ושגשוג, באסיה דווקא גוון עור בהיר ואחיד הוא פסגת השאיפות. עם זאת, כמעט בכל חלק של העולם, המראה הנחשק הוא של עור בריא, בעל מראה צעיר וגוון אחיד.

איך ניתן להשיג זאת?

RonaCare® Pristine Bright™‎

 

רכיב פעיל אפקטיבי וחדש להשגת עור קורן וחלק

מושלם להשגת עור מרהיב, חלק וללא נגעים - בדיוק מה שצרכנים בני כל הגילים מחפשים. באמצעות RonaCare® Pristine Bright™‎‏, Merck מציעה לתעשיית הקוסמטיקה רכיב פעיל אפקטיבי וחדשני. RonaCare® Pristine Bright™‎ מתאים לטיפוח העור ביום ובלילה, למשל במוצרי אנטי-אייג'ינג.

 

עור חלק וקורן יותר: יפה בכל גיל

אין על כך שום ויכוח: במבט אחד בפניו של אדם, אנשים נוטים לשפוט את גילו, מצבו הבריאותי ומידת האטרקטיביות שלו. עור פנים לא חלק ועם פגמים שונים יכול לגרום לאדם להיראות מבוגר יותר בעד 20 שנה מגילו האמיתי. לעומת זאת, עור חלק וקורן גורם לאנשים בני כל הגילים להיראות צעירים ומושכים יותר.

 

יעיל, תואם, בטוח

פיגמנט המלנין שבעור והאופן שבו הוא מתפזר בעור הם הגורמים העיקריים שאחראים לצבע העור. האנזים טירוסינאז, שפעיל בתהליך הייצור של המלנין, הוא הגורם העיקרי שמשפיע על גוון העור. 

 

RonaCare® Pristine Bright, שתואם למבנה העור, מצמצם את רמת השיזוף של העור, מפחית את שיעור ההיפר-פיגמנטציה ומאזן את צבע העור באמצעות גוון כחלחל. התוצאה? עור בהיר יותר, אחיד יותר ושקוף יותר, במראה של עור חרסינה מושלם וקורן. 

מכיוון שהבטיחות הטוקסיקולוגית של הרכיבים הפעילים הקיימים לרוב אינה מספיקה, ויש להם נטייה להיות בלתי יציבים ולגרום לשינויי צבע (דיסקולורציה), קיים ביקוש אדיר לרכיבים חדשניים. עם RonaCare® Pristine Bright™‎, זמין כעת רכיב פעיל סינתטי בטוח לשימוש, נוח לשילוב בפורמולציות, יציב ויעיל עבור שוק המוצרים לצרכן. 

 

יעילות גבוהה גם בריכוזים נמוכים

היעילות הגבוהה של RonaCare® Pristine Bright™‎ ניכרת גם בריכוזים נמוכים. הוא לא נופל באיכותו ממוצרים מוכרים בשוק, ויכולותיו הוכחו בבדיקות מעשיות, בדיקות מעבדה ותוצאות בשטח. 

 

היתרונות עבורכם: RonaCare® Pristine Bright™‎

·         שמירה על גוון עור בהיר

·         עור חרסינה קורן

·         עור חלק ואחיד

·         יעילות מוכחת

·         בטוח לשימוש

·         חומר יציב בפורמולציות קוסמטיות