איזון מיקרו-פלורה והפחתת דלקות

 

RonaCare® SereneShield - מיקרו-פלורה בריאה – עור בריא

 

 RonaCare® SereneShield הוא חידוש מבית Merck למוצרים דרמו-קוסמטיים. RonaCare® SereneShield מספק אפקט משולש ייחודי: הוא מאזן את רמות המיקרו-פלורה הטבעית של העור, מפחית את מצב הדלקת ומווסת את כמויות הייצור של החלב. אחרי הכל, עור שומני ובעל פגמים הוא לא בהכרח תופעה המאפיינת את גיל ההתבגרות בלבד. גם בקרב אנשים מבוגרים בלוטות חלב פעילות יתר על המידה יכולות לגרום להופעת אקנה ולמראה של עור לא אחיד, לא מטופח ובעל נקבוביות גדולות. בתחומים רבים בחיים, עור פנים בריא משחק תפקיד חשוב. RonaCare® SereneShield מחזק את מערכת ההגנה של העור ועוזר למנוע התפתחות של אקנה ואדמומיות. והתוצאה? - עור בעל מראה בריא ומאוזן.

 

היתרונות : 
RonaCare® SereneShield הוא רכיב פעיל שיכול לווסת את כמויות הייצור של החלב, לאזן מחדש את המיקרו-פלורה בעור ולהפחית מצבי דלקת, באמצעות:

  • ·     השגת עור פחות מבריק
  • ·     הפחתה של נטיית העור להתפתחות אקנה
  1. ·     שיפור מראה העור עקב הפחתת הגירוי
  • ·     עידון מרקם העור
  • ·     קידום של בריאות העור ושיפור מערכת ההגנה של העור

 

RonaCare® SereneShield

RonaCare® SereneShield הוא חידוש מבית Merck למוצרים דרמו-קוסמטיים. הוא מספק אפקט משולש: הוא מאזן את רמות המיקרו-פלורה הטבעית של העור, מפחית את מצב הדלקת ומווסת את כמויות הייצור של החלב. RonaCare® SereneShield מחזק את מערכת ההגנה של העור ועוזר למנוע התפתחות של אקנה ואדמומיות. והתוצאה? - עור בעל מראה בריא ומאוזן. אחרי הכל, עור שומני ובעל פגמים הוא לא בהכרח תופעה המאפיינת את גיל ההתבגרות בלבד. גם בקרב אנשים מבוגרים בלוטות חלב פעילות יתר על המידה יכולות לגרום להופעת אקנה ולמראה של עור לא אחיד, לא מטופח ובעל נקבוביות גדולות. בתחומים רבים בחיים, עור פנים בריא משחק תפקיד חשוב.