הדפסת אופסט

בהדפסות אופסט נעשה שימוש בשכבות דקיקות של דיו - לכן ניתן להחיל על חומר ההדפסה כמות קטנה יחסית של פיגמנטי אפקטים. לפיכך, פיגמנטי האפקטים של Merck שמאופיינים בחלקיקים בגודל של עד 25 מיקרון הם המתאימים ביותר לטכניקת דפוס זו – בייחוד Biflair® 66 A  והפיגמנטים מסדרת Iriodin®  Pearlprint Litho.

 

שמיכת הדפסה לתוצאות מיטביות 
בעת הדפסה עם Iriodin®‎, מומלץ להשתמש בשמיכת הדפסה, אשר מונעת מהפיגמנטים להצטבר במהירות גבוהה מדי – בייחוד בעת הדפסה של כמויות דפוס גדולות. 

 

רזולוציות רשת מותאמת לצפיפות מגבירות את האפקט 
רשתות סטנדרטיות לא אמורות לכלול יותר מ-34 שורות בסנטימטר (85 שורות באינץ'). על פי רוב, מומלץ להשתמש ברשתות מותאמות לצפיפות, משום שהמבנה שלהן מסתגל למראה הפיגמנטים ומדגיש את האפקט. בטכניקה זו לא מומלץ להשתמש ברשתות בעלות צפיפות גבוהה יותר מ-30 מיקרון, משום שהן עלולות לגרום בעיות בעת ההעברה של טסיות הפיגמנטים.

 

אפקט אופטימלי בהדפסה בשיטת 'רטוב על יבש' 
הרושם של pearlescent pigments מבית Merck ניכר במהלך ההדפסה בצורה הטובה ביותר אם מחילים פיגמנטים רטובים על דיו פרוצס יבש. הדפסה בשיטת 'רטוב על רטוב' אמנם יוצרת תמונה חלקה יותר, אך האפקט האופיני של הפיגמנט עלול להתעמעם בשל ההתאבכות בהדפסה על רקע באותו צבע.

לא מומלץ לבצע הדפסה מקדימה בשיטת 'רטוב על רטוב' עם pearlescent pigments , בשל העובי הרב של שכבת הצבע, שמורכב לייבוש. במקום זאת, מומלץ להדפיס בשיטת 'רטוב על יבש'.

 

המלצות לשימוש ב pearlescent pigments בהדפסת אופסט

 

צור קשר

טלפון: 03-9387164
פקס: 03-9021078
דוא"ל: mercury@mercury-ltd.co.il
רחוב העבודה 12 ת.ד. 159 ראש העין​

מי אנחנו?

מרקורי מוצרי מדע ותעשייה בע"מ נוסדה לפני למעלה מ- 40 שנה.
החברה הינה הנציגה בישראל של חטיבות מדעי החיים והכימיה של חברת Merck KGaA  המובילה בעולם בתחום מוצרים למעבדה,
מחקר, חומרי גלם ופתרונות ייצור לתעשיות הפארמה, הביו-פארמה,
הכימיה, קוסמטיקה, פלסטיק, מיקרואלקטרוניקה ועוד.

 

מוצרים ופתרונות 

מרקורי מציעה לקהילת המחקר ולענפי התעשייה בישראל סל רחב
ומגוון של מוצרים ופתרונות איכותיים העומדים בדרישות הרגולציה.