פארמה‎ 

 

הבהרה של העור

ארגז כלים חדש של Candurin for Capsules

 

דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לגן בוטני, ושלל צבעים וריחות אופפים אתכם מכל עבר. עיניכם נוצצות בעונג מן המחשבה על שפע האפשרויות הססגוניות. קו מוצרי Candurin®‎ מאפשר לכם ליצור עבור לקוחותיכם חוויה זהה על-ידי הוספה של ברק אטרקטיבי לקפסולות הפרימיום שלכם. 

אנחנו שואפים תמיד להמשיך ולהפתיע את לקוחותינו עם מוצרים חדשים וחדשניים. לכן Merck תשיק בספטמבר ארגז כלים חדש בשם Candurin® for Capsules, שכולל צורות מעוררות השראה, צבעים מתוחכמים וכן רעיונות והמלצות למוצרים, יישומים ופורמולציות חדשניים. ארגז הכלים יכלול גם הפתעה חדשה שתאפשר לכם לבדל את מוצריכם מכל היתר: הפיגמנט מהדור החדש של Merck כולל צבע אדום ייחודי עם אפקט פנינה – Candurin® NXT Ruby Red.‏ 

 

Candurin® NXT Ruby Red – אדום עז ברמה שלא הכרתם 

 

Candurin® NXT Ruby Red לוקח את ה-pearlescent pigments שמתאימים למאכל לרמה חדשה לחלוטין של אדום עז, יציב ובוהק. הפיגמנט, המבוסס על סיליקה, מציע חלופה בטוחה ולא מלאכותית ל- E 120. בקפסולות של תוספי מזון, Candurin® NXT Ruby Red מייצג בריאות וחיוניות, כמו גם התאמה מושלמת לרכיבים משלימים דוגמת פירות אדומים כמו חמוציות.  

 

אפקט הפנינה של Candurin® מעניק למוצרים שלכם ייחודיות 

 

צבעי Candurin®‎ עם אפקט הפנינה יעניקו למוצרים שלכם אפקט מקופסל, שמושלם לבידול מהמתחרים. ניתן להשתמש בצבעים חדשניים ולא מלאכותיים אלה במגוון רחב של יישומים, כולל תוספי מזון, מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומוצרי קוסמטיקה רפואיים. מלבד היופי שצבעי Candurin®‎ בעלי אפקט הפנינה מוסיפים לקפסולות, הם מספקים גם ערך מוסף בצורת בוהק אטרקטיבי שלא ישאיר את הצרכנים אדישים.  

צוות המומחים של Merck ישמח לספק לכם מידע נוסף על אופן השימוש בספקטרום הצבעים המרהיב של פיגמנטים איכותיים אלה ועל השווקים המאושרים. הם ישמחו לעזור לכם למצוא דרכים יצירתיות לבדל את המותג שלכם בעזרת אפקטי הפנינה של Candurin®‎. 

 

היתרונות העיקריים של Candurin® for Capsules:

 

 • מיוצרים באופן בטוח ובהתאם לתקני GMP בנוגע לחומרי excipient

 • צבעים לא מלאכותיים המבוססים על מינרלים

 • קלים לשילוב בקפסולות

 • רב-תכליתיים ומתאימים לשימוש יחד עם צבעים נוספים

 • שומרים על יציבות מעולה גם בשינויי תאורה, pH וטמפרטורה

 • בעלי אישור כשרות לפי חוקי היהדות והאסלאם

 • טבעוניים

 

תרופות בטוחות יותר

 

 נוסף על התאימות לתקני  ושימוש קפדני באמצעים לבקרת איכות בכל אצווה, צבעי Candurin®‎ עם אפקט הפנינה מאופיינים בכמה תכונות שיעזרו לכם לייצר מוצרים ברמת בטיחות גבוהה מאי פעם.

 • פחות טעויות: צבע Candurin®‎ בולט וייחודי ממזער את הסיכון לכך שלקוחות ייטלו בטעות תרופה    שגויה.

 • רכיבים בטוחים: קו Candurin®‎ כולל צבעים לא מלאכותיים המבוססים על מינרלים ותואמים לתקני   הבטיחות הבינלאומיים בנוגע לחומרי excipient – וזה מבטיח מוצרים מהימנים יותר.

 • אתגר קשה לזייפנים: המבחר הרחב והצבעים הייחודיים הזמינים עם קו Candurin®‎ מקשים עוד     יותר על זייפנים פירטיים לחקות את המותגים המקוריים.

 

 אפקטי צבע יוצאים מן הכלל

 

עם Candurin®, באפשרותכם לבחור צבעים מקשת שלמה של אפקטי פנינה בוהקים. בהתאם לגודל החלקיק (5-150 מיקרון), ניתן לבחור בכל אפקט רצוי – החל בברק חלק עם עוצמת הסתרה מקסימלית וכלה בנצנוץ בוהק ומתפרץ. והרב-תכליתיות של Candurin®‎ לא נגמרת כאן…

 • לא רק צבעים: אפקטי פנינה מוכרים יותר – מחקרים מוכיחים כי משתמשים מעדיפים קפסולות עם     אפקט פנינתי על פני צבעי מאט רגילים

 • פורמולציות קלות ויציבות: ניתן להשתמש בצבעי Candurin®‎ בלבד, או לשלב אותם בקלות עם        צבענים נוספים

 • מוצרים ייחודיים: פיגמנטי Candurin®‎‎ מאפשרים לכם ליצור אפקטי צבע ייחודיים לכל המוצרים        שלכם, שלקוחות לא ימצאו באף מקום אחר

 

 

תאימות מעולה לציפויי פילם

 

נערכו מחקרים עדכניים על השימוש בצבעי Candurin®‎ עם אפקט הפנינה בציפויי פילם בתחום הפרמצבטיקה. במחקרים אלה נמצא כי לפיגמנטי Candurin®‎ אין השפעה שלילית על הפונקציונליות של הציפוי, כמו הארכת משך הפירוק או פגיעה בשחרור המבוקר. נוסף על ממצאים חיוביים אלה, נמצא גם כי השימוש ב-Candurin®‎ בשכבת ציפוי חיצונית מספק הגנה לצבענים נמסים אחרים.

 

התפרקות מהירה לקבלת טבליות קשות ובעלות צבע ייחודי

 

נערכו מחקרים עדכניים בנושא דחיסה ישירה עם צבעי Candurin®‎ המינרליים בעלי אפקט הפנינה וחומרי excipient מוכנים לשימוש מסוג Parteck® ODT ו-Parteck® SI. על-פי מחקרים אלה, חומרי excipient בלתי פעילים אלה מפגינים תאימות מושלמת. פיגמנטי Candurin®‎ לא השפיעו כלל על התנהגות הדחיסה וזמן ההתפרקות.

 מהם היתרונות ליצרני תרופות?

ביטול הצורך בהוספת שכבת מגן מפשט ומקצר את תהליכי הייצור של יצרני תרופות, לחיסכון כספי וליעילות בניהול זמן.