פיגמנטים חסיני מזג אויר

 

הבהרה של העור

 

לברק וצבע עמידים

 

הרוח ומזג האוויר חושפים חזיתות של מבנים, מטוסים וכלי רכב למצבי לחץ רבים, ולעיתים קרובות קשים. צבעים וציפויים לשימושים חיצוניים חייבים להיות מסוגלים להתמודד עם גשם, ברד, שלג, אור שמש, חום וקור לפרקי זמן ממושכים. על מנת לספק מענה לדרישות אלה, Merck פיתחה מבחר של פיגמנטי אפקטים חסינים למזג האוויר – עבור ציפויים השומרים על הברק והצבע למשך זמן רב.

 הגרסאות החסינות למזג האוויר במשפחות מוצרי , ‎‏, ‎‏, ‎ ו- ‎ עונות על הציפיות של תעשיית הציפויים ומספקות פיגמנטים מיוחדים ברמה הגבוהה ביותר עבור יישומים חיצוניים, כפי שהוכח במשך כמה עשרות שנים. מדובר בשינוי נוסף למשטח החיצוני, שהופך את חלקיקי הפיגמנטים לעמידים ומתאימים ליישומים חיצוניים, כמו ציפויים למבנים וכלי רכב. בתחום של הנדסת מבנים מודרנית, הם מאפשרים יצירה של חזיתות מבנים שלמות שמאופיינות באפקט מיוחד או משמשים להדגשת רכיבים ספציפיים. עבור שימושים שנדרשת בהם שכבת דקה, כמו בתעשיית הרכב, הרכיבים שעברו את העיבוד המיוחד מאופיינים בשתי תכונות איכות נוספות: גודל חלקיקים מזערי עם כמות מופחתת של גרגרים גסים, וסבילות נמוכה לצבע.

 

 המומחים שלנו ממליצים על פיגמנטי האפקטים החסינים למזג האוויר גם עבור שימושים פנימיים, במוצרים שחשופים לתנאים קשים, כמו למשל לחות גבוהה או לחץ מכאני כבד. הם מתאימים במיוחד לציפויים מעדנים המשמשים לרהיטים או לאביזרים לחדרי רחצה או מטבחים.