פיגמנטים דקורטיביים

 

הבהרה של העור

היצע הפיגמנטים הדקורטיביים המגוון שלנו מכיל ספקטרום מקיף של אפקטים, החל מברק רך, דרך נצנוץ מרהיב וכלה במעברי צבע מרשימים. הפיגמנטים של Merck מאפשרים ליצרנים להעניק למוצריהם מראה מודרני ויוקרתי, במגוון רחב של יישומים. הם מספקים מענה גם לדרישות החריגות ביותר מבחינת צבע ואפקטים, ויוצרים טרנדים חדשים בעיצוב. רוב משפחות המוצרים זמינות גם בגרסאות שעברו עיבוד מיוחד ומתאימות לשימושים חיצוניים וליישומים פנימיים תובעניים.

 

הכל התחיל עם Iriodin®‎: המומחים של Merck פיתחו את הפיגמנט הקלאסי והמהפכני הזה בשנות ה-60 של המאה ה-20, והעניקו ליצרני ציפויים כלי עיצובי חדש. הפיתוח נמשך עד עצם היום הזה, ומספר אפשרויות הצבעים והעיצובים גדל באופן משמעותי, כמו גם תחומי היישום. ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה: השקענו יותר מ-50 שנות התמחות בפיתוח דורות חדשים של פיגמנטים דקורטיביים, במטרה לאפשר ליצרנים להעניק למבחר רחב של מוצרים מראה מודרני ויוקרתי. היצע המוצרים העשיר שלנו יכול לספק מענה גם לדרישות החריגות ביותר מבחינת צבעים ואפקטים, והוא מאפשר יישום של טרנדים עיצוביים חדשים.

 בשוק יש ביקוש גבוה לציפויים שמאפשרים עיצוב מוצרים איכותיים, מלוטשים ומותאמים אישית, שגם מדגישים את פונקציונליות המוצר. באמצעות אפקטי צבע, ברק ונצנוץ, הפיגמנטים של Merck מוסיפים למוצרים ערך באופן מיוחד, ומאפשרים ליצרנים ולמוצרים לבדל את עצמם מהמתחרים ולמצב את עצמם באמצעות מראות מרשימים.

ייצור של ציפויים עם אפקטים ייחודיים הוא מאתגר במיוחד עבור תעשיית הציפויים. Merck מציעה ללקוחותיה ייעוץ מעשי מהימן מפי מומחים מיומנים, כדי לאפשר להם לענות על ציפיות לקוחותיהם. למומחים שלנו יש ניסיון עשיר, והמבחר הרחב של המוצרים מספק לכל ציפוי את האפקט המיוחד שמושלם ליישום הייעודי. ניתן גם לבקש הכנות של פיגמנטים לפיתוח פתרונות מיוחדים.

בתיק המוצרים המגוון של Merck, כל אחד ימצא את הפיגמנט הדקורטיבי המתאים ביותר לצרכיו, למגוון רחב של אפקטים.

  • פיגמנטי אפקטים עם קריסטלים בצבעים עזים, המאופיינים ברמות עוצמה שונות של נצנוץ והתנהגות ברק ייחודית.
  • פיגמנטים עם אפקט פנינה, עם רוויית הצבע הגבוהה ביותר. משפחת פיגמנטי זו, שמספקת    ביצועים גבוהים, מאופיינת במרקם אחיד ובפיזור אופטימלי של הגרגרים בגדלים השונים.
  • פיגמנטים מרובי-צבעים שמפגינים מעברי צבע מרשימים בהתאם לזווית ההסתכלות.
  • אפקטים החל מלבן-כסוף, דרך התאבכות וכלה בברק מטאלי בזהב וכסף. הודות להתפזרות הגדלים השונים של החלקיקים, האפקט האופטי של פיגמנטי Pearlescent נע מאפקט משיי לאפקט מנצנץ.
  • פיגמנטים שקופים לצבעים עזים. היתרונות האופטיים של פיגמנטי הנצנוץ שמחזירים אור ברמה גבוהה טמונים בברק המרשים שהם מספקים ובשקיפות שלהם.
  • פיגמנטי ברק כסוף משיים שיוצרים אפקטי משי מרשימים בגווני מאט עם חלקיקים בלבן-כסוף.

רוב הפיגמנטים ממשפחות Xirallic®‎‏, Pyrisma®‎‏, Colorstream®‎‏, Iriodin®‎ ו-Miraval®‎ זמינים גם בגרסאות חסינות למזג האוויר.