פיגמנטים ופילרים חדשים

מבחר של פיגמנטים ופילרים חדשים ומעולים

Merck ממשיכה להוסיף צבעים ואפקטים חדשים לקווי המוצרים המתוחכמים שלה, של Pearlescent pigments ופילרים פונקציונליים.

 

פיגמנטים מגוונים אלה, המבוססים על תת-שכבות סינתטיות, מאופיינים בתכולה מזערית של מתכות כבדות ולכן קל להוסיף אותם למוצרים שונים, תוך ציות לכל התקנות והדרישות. כל הפיגמנטים מספקים רמות גבוהות של בוהק, טוהר צבעים, ברק מרהיב ואפקטי צבע מודגשים.

  •  חמישה interference pigment  חדשים מסדרת Timiron® SynBeam מאפשרים לכם לגלות את צבעי הקשת בזהב, נחושת, אדום, כחול וסגול. גודל החלקיקים של פיגמנטים מבריקים אלה נע בין 5-40 מיקרון.

  •  Colorona® SynRussian Gold החדש מספק גוון מוזהב עז. עם גודל חלקיקים שנע בין 5-40 מיקרון, פיגמנט זה מוסיף בוהק בלתי מתפשר, תחושת איכות וברק מטאלי עשיר לכל מוצר קוסמטי.

  •  Timiron® SynWhite Satin הלבן-כסוף מספק אפקט של סטין ומגיע בצורת אבקה צחורה. הוא מאופיין בגודל חלקיקים של 5-25 מיקרון.

רמות הטוהר של הפיגמנטים החדשים הופכות אותם למתאימות במיוחד למוצרים המיועדים לשפתיים ולאזור העיניים. כמו כל חומרי הגלם של Merck, גם הפיגמנטים החדשים והמלהיבים האלה זמינים בצבעים אופנתיים ומודרניים. כל אפקט דרמטי מגיע עם תיעוד מלא וכל התמיכה הייעודית הנחוצה.

הפילר הפונקציונלי החדש, RonaFlair® LDP White, מספק אפקט של פוקוס רך מיידי, ומוכיח את הצהרותינו בדבר תוצאות אנטי-אייג'ינג.

הקומפוזיציה מבוססת על מיקרוספירות קרמיות לבנות (2-20 מיקרון), אינה משפיעה על הצבע הסופי של המוצר ומסייעת ביצירת עור בעל מראה חרסינה מושלם – אפקט שפופולרי בעיקר באסיה. הודות לטכנולוגיית הציפוי המתקדמת, המיקרוספירות מפזרות נקודות אור ספורדיות ובכך ממזערות את ניראותם של קווי הבעה עדינים וקמטים. באמצעות שיטת המדידה הקניינית של Merck, כעת תוכלו להציע ללקוחותיכם אפקטים ניתנים למדידה של פוקוס רך.