פיגמנטים להגנה מפני זיופים

 

פיגמנטים להגנה מפני זיופים 

 

פיגמנטים להגנה מפני זיופים 

 

Merck פועלת במרץ למיגור תופעת הזיופים.

פתרונות האבטחה מקו מוצרי  Securalic®‎, להגנה על מותגים ומוצרים, מאפשרים לסמן מוצרי צריכה ומוצרים תעשייתיים מקוריים ולמנוע את זיופם. הודות למגוון הרחב של אפשרויות השילוב, Merck יכולה ליצור פתרון אבטחה בלעדי לכל תוכנית להגנה על מותגים.

ירוק - כאשר צבע נקודת הלייזר משתנה לירוק, סימן שדיו ההדפסה מכיל taggant – סמן שהופך גלי אינפרא-אדום לאור נראה לעין בצבע ספציפי. אפקט זה הוא רק אחד מהתכונות של Securalic®‎, סדרה עשירה ומקיפה של פיגמנטים מבית Merck להגנה על מוצרים ומותגים. סמנים כאלה מוכיחים את מקוריותו של הפריט, ובכך עוזרים למנוע את הפצתם של זיופים וחיקויים פירטיים. את השימוש האופציונלי ב-taggant אפשר לבדוק לא רק באופן חזותי על-ידי שינוי הצבע שגורמות קרני לייזר, אלא גם באמצעות גלאי שפולט אות אקוסטי או ויזואלי כאשר הוא מזהה שילוב של פיגמנט עם חומר אחר.

 

"הפריט חשוד כזיוף אפילו אם רק אחד מחלקי הפאזל לא מסתדר," אומר פיטר קלאוטר, מנהל שיווק

 ב-Merck.

 

אך אימות מקוריותם של מוצרים לא בהכרח מחייב שימוש בקרן לייזר, משום שניתן לראות את האפקטים של סדרת Securalic®‎ גם בעין בלתי מזוינת. אפקטים אלה כוללים interference ושינויים מורכבים של צבעים, שניתן לראותם בהתאם לזווית שבה האור נופל על פני המוצר.

 

ניתן להשתמש בפתרונות האבטחה מסדרת Securalic®‎ בקלות עבור תהליכי הדפוס של שכבות צבע או צביעה גורפת של רכיבי פלסטיק, ובכך לספק הגנה אופטימלית כמעט לכל סוגי הסחורה האפשריים. על מנת להבטיח הגנה מיטבית על מוצרים, חשוב לראות במוצר מכלול שלם. באופן אידיאלי, יש להגן לא רק על המוצר עצמו, אלא גם על החלקים הנפרדים של האריזה. ניתן להשתמש בפתרון המערכתי של Securalic®‎ כמעט עבור כל סוגי היישומים, החל באריזה ובעלון המידע המצורף בתוכה וכלה במוצר עצמו.