ציפויי לאבקה

 

Dispersion paints

הפיגמנטים של Merck מציעים דרכים רבות ליצירת עיצובים איכותיים לציפוי באבקה לשימושי פנים וחוץ. בין אם מדובר בשימושים לתחום הרכב, הארכיטקטורה או יישומים כלליים, השימוש בפיגמנטים אלה בנוסחאות ציפוי מעניק ליצרנים שפע של יתרונות טכניים ומסחריים.

 

מראה של מתכות טבעיות 
ארכיטקטים ומעצבים תעשייתיים מביעים ביקוש הולך וגובר לציפוי באבקה עם אפקטים. הפיגמנטים של Merck לציפוי באבקה יכולים לשמש להענקת מראה של מתכות טבעיות כמו זהב, כסף, נחושת או אלומיניום, שמגביר את כוח המשיכה של המוצרים ומשפר את ערכם.

 

מוצרים קלים לשימוש שיוצרים גימורים איכותיים 
משתמשים אוהבים את היתרונות הטכניים שהם מקבלים מהשימוש בפיגמנטים המיוחדים שלנו, שקלים לשימוש ויוצרים גימורים איכותיים ומרהיבים. הם מתאימים גם לתערובות יבשות פשוטות וגם לתהליכי קשירה מתקדמים. הפיגמנטים החסינים למזג האוויר שלנו מפגינים ביצועים מעולים, כולל עמידות בכל תנאי האקלים ובכל סביבות השימוש.

פיגמנטים ל Dispersion paints ייחודיות מושכת עין

בכל הנוגע לעיצוב פנים ועיצוב חזיתות מבנים, ההבדל טמון בגישה ייחודית ומושכת עין. צבעי פיזור עם פיגמנטים של Merck עוזרים ליצור אסתטיקה ייחודית, שמתאימה לטרנדים המודרניים. עם דגש על גווני כסף וזהב, כמו גם אפקטים ייחודיים של נצנוץ ומעברי צבע.

מעצבים נהנים מיתרון תחרותי. אנשים יכולים לבטא את האישיות האינדיבידואלית שלהם באופן שבו הם מעצבים את בתיהםאו מקום עבודתם פיגמנטי Pearlescent מעניקים לעמדות קבלה במשרדים מראה ייחודי.

 

כיום אנחנו עדים למגמות של שימוש באפקטים הייחודיים של מעברי צבע, כמו של הפיגמנטים מסדרת Colorstream®‎ ושל נצנוץ מרשים, כמו שמספקים הפיגמנטים מסדרת Miraval®‎.

הודות לעמידות המופלאה שלהם בפני נזקי מזג האוויר, פיגמנטי Pearlescent הידידותיים לסביבה מבית Merck מושלמים לשימוש בחוץ, ומעניקים לאזורים ספציפיים או חזיתות שלמות של מבנים מראה ייחודי ועמיד למשך שנים ארוכות.