שיקום העור והתחדשות תאים

 

הבהרה של העור

 

הבהרה יעילה של העור באמצאות מניעת פעילות הטירוסינאז

 

 RonaCare® MAP יכול לבלום פיגמנטציה של העור על-ידי עיכוב הפעילות של האנזים טירוסינאז. הוא מאוד יעיל בהבהרה והאחדה של גוון העור ושל אזורים המאופיינים בכתמי פיגמנטציה (למשל, כתמי גיל). התרשים שלהלן מראה את ההשפעה הבולמת שיש ל-RonaCare® MAP על טירוסינאז.

 

Emblica®‎

 

Emblica®‎ הוא חומר מוגדר היטב, שמופק מפירות עץ ה-Phyllanthus emblica.

עץ זה נפוץ באזורים הטרופיים בדרום-מזרח אסיה, בייחוד הודו, פקיסטן, בנגלדש, סרי לנקה ודרום סין. Phyllanthus emblica (מוכר גם בשם דומדמנית הודית) הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בתורה האיוורדית בהודו, והוא משמש לטיפול במגוון של מחלות מזה אלפי שנים. Emblica®‎ מופק מפירות איכותיים באמצעות תהליך מבוסס-מים, שיוצר חומר גלם קוסמטי טבעי לחלוטין לשימוש במוצרי קוסמטיקה ומוצרים לטיפוח העור. 


היתרונות של Emblica® מבית Merck:

נוגד חמצון הדרגתי שמעודד הבהרה של העור ומפחית תופעות פיגמנטציה.

ניתן להשתמש בנוגדי חמצון במוצרי קוסמטיקה ומוצרים לטיפוח העור על מנת להגן על העור מפני נזקי אור, הודות ליכולתם לשלוט בתהליכי ההתחמצנות. עם זאת, נוגדי חמצון רבים מקדמים באופן מהותי פעולת התחמצנות, בייחוד בנוכחות מתכות מעבר כמו ברזל ונחושת.

Emblica®‎ נקי לחלוטין מפעולות התחמצנות. בשעה שרוב נוגדי החמצון עוברים באופן ישיר מתפקיד פעיל לתפקיד סביל, Emblica®‎ משתמש בתרכובות רב-שלביות והדרגתיות של נוגדי חמצון, שמאריכות את משך הפעולה של נוגדי החמצון, כולל ההגנה מפני נזקי אור.

 

קישור להמשך קריאה

הלבנת/הבהרת העור

 

 RONACARE® LACTIC ACID 130147
 RONACARE® MAP 130218
 RONACARE® NICOTINAMIDE 130179
 EMBLICA® 130165

 

130147