תאים לשיזוף 

 

בעבר, שוק השיזוף המלאכותי נשלט על-ידי מוצרים קוסמטיים קלאסיים, כמו תחליבים, תכשירי ג'ל ותרסיסים. בשנים האחרונות, נכנסו למשחק חידושים דוגמת תאים לשיזוף מלאכותי ומערכות מתוחכמות לשיזוף בהתזה, שצברו פופולריות רבה. שיטות אלה מספקות שיזוף מושלם וזוהר בריא ללא חשיפה לשמש. 
פתרונות חדשים מסוג תמיסות וקרמים יומיים להעשרה בלחות שמכילים DHA בריכוזים נמוכים שחדרו לאחרונה לשוק, מעידים על טרנד חדש בעולם השיזוף העצמי.

 

מראה שזוף מושלם לאורך כל השנה
יותר ויותר צרכנים החלו לכלול בשגרת הטיפוח היומית שלהם מוצרים בעלי תכולת DHA מופחתת, ונהנים משיזוף עדין וזוהר טבעי לאורך כל השנה.

באמצעות תאי שיזוף ומערכות מתוחכמות לשיזוף בהתזה, ניתן להשיג שיזוף מושלם בכל גוון רצוי. ניתן ליהנות משיזוף אחיד גם באזורים הקשים להגעה בגוף.

מוצרים לטיפוח העור שמכילים את DHA Rapid מאפשרים ליהנות במהירות ממראה שזוף ומגוון עור רך ואחיד. וזה לא הכל. בשילוב עם Troxerutin‏, DHA Rapid גם מספק יכולת נוגדת דלקות ומונע הזדקנות מוקדמת של העור. אפקט האנטי-אייג'ינג של Troxerutin במוצרי קוסמטיקה נובע מהמאפיינים נוגדי החמצון ובוני הכלאט שלו, כמו גם מיכולתו להגן על תאי העור מפני נזקים הנגרמים מרדיקלים חופשיים.