פיגמנטים ליצירת אפקטים מרהיבים במוצרי פלסטיק

 

 

Iriodin®‎‏, Colorstream®‎‏, Xirallic®‎‏, Biflair®‎‏, Pyrisma®‎ ו-Miraval®‎

 

  שמות מותגים אלה של פיגמנטים מבית Merck ידועים בברק שהם מספקים למגוון רחב של ממוצרי פלסטיק. הם מאפשרים משחקים אינסופיים בצבעים ובאפקטים ופותחים את השער למגוון אינסופי של עיצובים. הפיגמנטים מעניקים לכל מוצר ממד מיוחד. הם מבדלים את המוצרים מן המתחרים ויכולים גם להדגיש את יתרונות המוצר. החל מבקבוקי פלסטיק רכים למגע, דרך בקבוקי משקאות וכלה בלוחות שעונים ורכיבים נוספים בתעשיית הרכב, הפיגמנטים מוספים ברק מיוחד לכל מוצר.

מגוון האפקטים מציע שלל רב של אפשרויות לעיצובי צבע מרהיבים – בין אם המעצב חושק בגוונים שקטים יותר, רוצה להשתמש בקונספט של ברק, מעוניין להדגיש פינות ספציפיות באופן ממוקד או שואף לעורר תחושה של מסתוריות או עוצמה מרומזת.

שילוב של חדשנות ובטיחות 
הפיגמנטים של Merck משלבים חדשנות עם בטיחות מוצרים. הם פותחים ממדים חדשים בצביעה והם האמצעים המתקדמים ביותר שיש מבחינת בטיחות ותאימות לתקנות סביבתיות. האפקט המרשים שלהם מבוסס על עקרון של תת-שכבות. החומרים השקופים בצורת טסיות שמרכיבים את תת-השכבה מצופים בשכבות דקיקות של תחמוצת מתכתית, בעובי של מיליוניות מילימטר. שבירה והחזרת האור יוצרת אפקטים ייחודיים של ברק וצבע, לקבלת מראה מרשים של מוצרי פלסטיק מסוגים שונים.